czwartek, 15 kwietnia 2021

Litery 3D
dobry pomysł na szyld


Założenie własnej firmy wiąże się ze sporą ilością rzeczy, które trzeba zaplanować. Najpierw musimy obmyślić ogólny plan, który sukcesywnie będziemy wypełniali. Kiedy już nasza firma formalnie ruszy, to nadchodzi czas na szukanie odpowiedniej lokalizacji, którą trzeba odpowiednio zaaranżować. Lokalizacja jednak nie kończy się na wnętrzu, warto  też pamiętać o wyglądzie z zewnątrz. Bardzo ważnym aspektem jest sprawienie, że ludzie przechodzący ulicą będą wiedzieli, że w danym budynku jest taka a taka firma. Popularne są zwykłe wydrukowane szyldy, nie są one jednak w żadnym stopniu ciekawe, ani oryginalne. 

Fajnym pomysłem mogą okazać się litery 3d, które zawiesimy nad drzwiami wejściowymi. Istnieje również możliwość podświetlenia każdej litery, co jeszcze bardziej będzie zwracało uwagę potencjalnych klientów.  Znalazłam nawet firmę, która zajmuje się tego typu produkcją - veraco.pl. Strona posiada sporo pozytywnych opinii, dlatego też wydaje mi się, że jeżeli ktoś poszukuje takiej usługi, to bez problemu może napisać do tego producenta i obgadać szczegóły. Jeżeli chodzi o cenę liter, to jest ona uzależniona od zlecenia - każde jest wyceniane oddzielnie. 

Kilka słów od producenta
Firma Veraco powstała w 2009 roku na bazie doświadczeń związanych z modelowaniem inżynierskim, obróbką materiałów oraz wykonawstwem konstrukcji stalowych. W 2010 roku działalność firmy została ukierunkowana na branżę reklamową. Sukcesywnie rozbudowujemy ofertę standardowych nośników takich jak stojaki reklamowe oraz ekspozytory produktów. Wykonujemy również konstrukcje reklamowy zewnetrznej takie jak tablice, kasetony oraz totemy. Od samego początku działalności swoją reputację budujemy w oparciu o wysokoą jakość produktów, elastyczne podejście do oczekiwańn klienta oraz kreatywne rozwiązania. Dysponujemy własnym zapleczem projektowym oraz parkiem maszynowym zdolnym zrealizować lub zaadoptować projekty wg potrzeb klienta.

 

Myślicie, że takie litery 3d to dobry pomysł na szyld? ;) 

1 komentarz:

Instagram